BURCUNU ÖĞRENME ZAMANI

SİHİRLİ BURÇLARRR

HAFTANIN BURCU : ANKA KUŞU
11/03 - 02/04
ÖZELLİKLERİ :
Kararli ve barisçil özelliklere bir arada sahipsiniz. Yaptiginiz her ise tutkunuzu katiyor, irade gücünüz sayesinde her zaman, hatta kötü anlarinizda bile azimli görünmeyi basariyorsunuz.

BÜYÜLÜ UYUM
 - Bütün Peri Yıldızları seninle birlikte!
 - Şans sana gülüyor!
 - daha iyi olabilir
 - unutulmasi gereken bir hafta!
 - daha kötüsü olamazdı!
PEGASUS - 3/01 - 22/01
Hey, Pegasus! Hafta başı sevdiğin arkadaşlarınla hoşlandığın şeyleri yapmak için çok uygun bir zaman.  Romantik konularda da oldukça güzel bir gelişme görünüyor.  Eğer para konusunda endişeliysen, durumunu düzeltmek için ne yapman gerektiğini yice irdele ve onu yap.  Gerçekten ne istediğin konusunda etraflıca düşünmelisin.
BÜYÜLÜ UYUM :
KENTAUROS - 23/01 - 15/02
Okulların kapanmış olması tembellik yapman anlamına gelmez. Kanapeyle bütünleşmektense, tatil aylarını keyifli ve yeni bir şeyler yaparak geçir. Yeni bir spor dalı dene ya da kendin bir dal yarat! Olasılıklar sınırsız! Tatil, özgür, hareketli veen önemlisi eğlenceli geçirilmesi gereken bir dönemdir!
BÜYÜLÜ UYUM :
ORMAN PERİSİ - 16/02 - 10/03
Finaller, okul projeleri, yaz işleri, bebek bakıcılığı! Son zamanlarda çok çalıştın ama şimdi kendine biraz zaman ayırmalısın. Örneğin bu sıcak günlerde havuz kenarında limonata yudumlayarak buna başlayabilirsin. Bu yorucu tempo sonucunda kazandığın parayı seni en mutlu edecek şekilde harcamalısın. Böylece tatil sona erdiğinde tamamen tazalenmiş enerjin ile yeni başlangıçlar yapabilirsin.
BÜYÜLÜ UYUM :
ANKA KUŞU - 11/03 - 02/04
Bir yandan roket hızıyla ileriye atılmak istiyor diğer yandan da engellere çarpıp duruyorsun. İletişim gezegeni olan Merkürün geri hareketi biraz karışıklığa neden olabilir ama bunlar başa çıkılabilir küçük aksaklıklar. Çok yakında herşey yoluna girmeye başlayacak. Yeni bir aşk istiyorsan şimdi çok uygun bir zaman!
BÜYÜLÜ UYUM :
GRİFFON - 03/04 - 24/04
Pişmanlık duymayı ve kaygılanmayı bırak. Eğer bir hata yapmışssan bile yolunda ilerlemeye devam et. Hayatta olan her şeyin bir nedeni vardır ve akış seni gitmen yere götürür. Önüne geçilemeyecek şeyler hakkında endişelenmeyi bırka, derin bir nefes al ve sakinleş. Ne zaman olacağını tam kestiremesen bile herşey yoluna girer.
BÜYÜLÜ UYUM :
SATYROS - 25/04 - 18/05
Denizkızı burcu dönemi yeni şeyleri denemek için en uygun zamandır. Yeni müzikler, filmler, spor ve moda, dünya seni bekliyor. Denemeye açık ol ve hayatı en yoğun şekilde yaşa. Bu olağanüstü güzel dönemin getirdiklerinden en iyi şekilde yararlanmalısın!
BÜYÜLÜ UYUM :
ELF - 19/05 - 10/06
Bu ayı eğlence ayı olarak seçmekle kalmıyorsun, olası bütün eğlence çeşitlerini bir araya getirme görevini de üstleniyorsun. Yaratıcı ve romantik yönlerden de oldukça güzel bir dönem – sadece bunu fazla kullanıp aşırıya kaçmamaya çalış!
BÜYÜLÜ UYUM :
KHİMAİRA - 11/06 - 02/07
Kendini rahat bırakmanın zamanı geldi! Biraz gevşe ve herkes de rahatlasın! Hatta bu yeni enerjini kutlamak için bir partiye katıl ya da kendin düzenle... Yorucu geçen dokuz aylık okul döneminin ardından, bu iki-üç aylık tatilde yapabileceğin pek çok şey var. Arada bir senin de çılgınlık yapmaya hakkın var!
BÜYÜLÜ UYUM :
HİPPOGRİF - 3/07 - 25/07
Kabuğunu kırmak mı istiyorsun? Derin bile sana rahatsızlık vermeye mi başladı? Niye biraz değişikliğe artık evet demiyorsun? Yeni tarzlar dene ve hangisinin sana daha çok yakıştığını bul. Hatta daha önce hiç denemediğin bir şeyle başla ve bu yepyeni bir gardrop oluşturmana ön ayak olsun! Değişim, yaşamın baharatıdır ve biraz acılı tatların tam zamanıdır!
BÜYÜLÜ UYUM :
DENİZKIZI - 26/07 - 18/08
En sonunda kendine zaman ayırabilince, yaşamında dengeyi bulmaya başlıyorsun. Herşey iyi gitmeye başladı. Bunu hak etmiştin, kimse hayatını sonsuza dek zorluklar içinde geçirmez. Bu dramları istiyorsan televizyon seyret! Arada bir gevşemek gereklidir. Rahatla ve yumuşak akışın tadını çıkar, belki de kısa sürer. Günü yakala!
BÜYÜLÜ UYUM :
TEKBOYNUZ - 19/08 - 10/09
İşte yaz geldi ve doğa senin ismini söylüyor! Okul süresince evde geçirdiğin uzun saatler artık sona erdi. Planlarına arkadaşlarını dahil et, onlardan birinin özellikle seninle birlikte olmaya ihtiyacı var. Herkesin keyif alacağı kalabalık etkinlikler düzenleyin. Bu dönemde senin için arkadaşlıklar ön plana çıkacak.
BÜYÜLÜ UYUM :
SU PERİSİ - 11/09 - 2/10
Son zamanlarda tekdüzelikten şikayet ediyor olabilirsin ama artık bu durum değişmek üzere. Birisi sana büyük bir sürpriz hazırlıyor. Şu anda, gözlerini aç ve elinden geldiğince olumlu düşün çünkü neler olacağını asla bilemezsin!
BÜYÜLÜ UYUM :
DOĞAL GÜÇLER - 3/10 - 25/10
Son zamanlarda hak ettiğin takdirleri almamış olabilirsin ama bu insanların seni beğenmedikleri anlamına gelmiyor. Karşılaştığın herkes senin yaz meltemi ferahlığındaki düşünceli yaklaşımlarından etkileniyor. Çok çalışman ve ortaya koyduğun enerjinin herkes farkında, o yüzden bu olumlu tutumu devam ettir. Pek yakında meyvelerini toplamaya başlayacaksın.
BÜYÜLÜ UYUM :
SEMENDER - 26/10 - 18/11
Yapman gerekeni yap, yapmak istediğini değil! Bu haftanın başındaki tema budur. İşler biraz karmaşık görünebilir, hatta biraz geride durup zaman kazanmak isteyeceksin. Özellikle romantik konularda bir sıkıntı yaşıyorsan bir de açıkça konuşmayı dene. Etrafında arkadaşların ve birlikte geçirilecek güzel zamanlar var. Dışarı açıl! Önümüzdeki haftalarda para kazanmak istiyorsan, sana pratik bir önerimiz var: Çalış! Çok yakında güneş senin burcuna giriyor.
BÜYÜLÜ UYUM :
EJDERHA - 19/11 - 10/12
Son zamanlarda arkadaşlarının duygularına önem veriyor musun? Bazıları bunu yapmadığını düşünüyorlar. Bu ay özellikle arkadaşlarının onlara önem verdiğini hissetmelerini ve her zaman yanında olacağını bilmelerini sağla. Onlara da senin yanında oldukları için minnetini belli et. Olumlu düşünmeye devam et. Bu konudaki çabaların emin ol takdir edilecek.
BÜYÜLÜ UYUM :
TRİTON - 11/12 - 2/01
Son zamanlar ilgi odağı oldun. Herkes senin kendine duyduğun yeni güvenin farkında. Adeta bir ferahlama çeşmesi gibisin ve herkes senin etrafında olmak istiyor. “Kendini sevdiğini” de aklından hiç çıkartma, sen buna layıksın ve insanlar seni her halinle takdir ediyorlar.
BÜYÜLÜ UYUM :

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !